Hovedbestyrelsen 2017-2018

Hovedbestyrelsen 2017-2018

Skole og Forældres årsberetning 2018

Sof_logo

Landsformand Mette With Hagensen*
Mobil 3171 6378
mwh@skole-foraeldre.dk
 

Næstformand Rasmus K. Edelberg*
Mobil 2327 0538
rae@skole-foraeldre.dk
 

Region Nord- og Midtjylland

Birgit Bach-Valeur, Favrskov Kommune*
birgit@bach-valaur.com

Janus Boye, Aarhus Kommune
jb@janusboye.dk

Grethe Bremer, Skanderborg Kommune
grethe.bremer@gefiber.dk

Susanne Gade Clausen, Silkeborg Kommune*
clausen@fibermail.dk

Cecilie Harrits, Aarhus Kommune
cecilie@harrits.dk

Rikke Olssen Jensen, Jammerbugt Kommune
rol@jammerbugt.dk

Juliane Overgaard, Herning Kommune*
juliane@email.dk

Region Syddanmark
Toke Arndal, Assens Kommune
tarndal@gmail.com

Bente Brandstrup, Nyborg Kommune*
bente@bentebrandstrup.dk

Bo Grønvall Christensen, Sønderborg Kommune
bo.christensen.nfs@gmail.com

Christina Bruun Levinsen, Odense Kommune*
cbl@sdu.dk

Vagn Lynge Stigen, Tønder Kommune
vagn@stigsen.net

Region Hovedstaden

René Bomholt, Dragør Kommune
rene@bomholt.com

Anna Frejlev, Gentofte Kommune
annafrejlev@hotmail.co.dk

Sheku Amadu Jalloh, Københavns Kommune
Sheku1407@yahoo.dk

Anders Høgsbro Madsen, Københavns Kommune
ahm@novolog.dk

Dorthe Pelle Nielsen, Københavns Kommune
dopeni@gmail.com

Region Sjælland

Christian Junget Madsen, Guldborgsund Kommune
christianmadsen@email.dk

Trine Nobelius, Køge Kommune
trine@nobelius.dk

Charlotte Pedersen, Slagelse Kommune
zilotte@gmail.com

Kristina Themsen, Vordingborg Kommune
kristina@themsen.net

Personer med * er medlem af forretningsudvalget.

 

 


<                            

 (Tilbage til indhold)

Senest opdateret den

5. november 2018

af

mhk

Læs også

07.11.16
Internationalt
Skole og Forældres årsberetning 2016
05.11.18
Organisationens aktiviteter
Skole og Forældres årsberetning 2018